O mnie

zebra3

Piotr Janczura

Jestem absolwentem Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie, ze specjalizacją z gimnastyki korekcyjnej, instruktorem kulturystyki i gimnastyki sportowej oraz trenerem personalnym i pasjonatem zdrowego stylu życia.

Od 2012 roku, kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować w branży fitness, stale rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, aby kompleksowo i z należnym zaangażowaniem podejść do każdego z podopiecznych. Byłem uczestnikiem niezliczonej ilości kursów, szkoleń i warsztatów, zarówno z zakresu treningu, jak i aspektów pracy fizjoterapeutycznej i korekcyjnej oraz żywieniowej i dietetycznej.

ikona klienci

150+

podopiecznych

ikona kalendarz

8

lat doświadczenia

ikona waga

400+

zrzuconych kilogramów

Możesz mi zaufać

Miałem przyjemność współpracować z ponad setką osób w rozpiętości wiekowej od 15 do 65 lat, zrzucając wraz z nimi setki kilogramów oraz naprawiając i usprawniając ich sylwetki.

W pracy pozostaję w stałym kontakcie ze specjalistami w dziedzinie fizjoterapii i dietetyki, aby konsultować każdy przypadek i móc opracować najbardziej optymalny i holistyczny plan działania dla każdego z podopiecznych.

W pracy z ludźmi przyświeca mi zasada:

Dowiedz się więcej

instagram-logo

Instagram

Zobacz czym się zajmuję na co dzień. Stale udostępniam tutaj sporo wiedzy dietetyczno - treningowej, krótkie relacje z treningów z podopiecznymi oraz tzw. movement challenge, czyli bardziej lub mniej skomplikowane zadania ruchowe.

PJ-logo

trenerpiotrjanczura.pl

Dowiedz się więcej o mojej osobie oraz o tym jak pracuję. Skontaktuj się ze mną jeśli interesuje Cię trening personalny i pomoc żywieniowa.

dance6
Scroll to Top
Przewiń do góry